str. główna ELFIN.PL

Kredyty
Lokaty
Rachunki bankowe

19 września 2021
Inwestycje Banki Ubezpieczenia Emerytury Podatki Biznes Moje finanse
Kredyty mieszkaniowe
kredyty  oszczędności  karty  rachunki  forum
Wiadomości bankowe
Więcej   

Kalkulatory
Jakie raty kredytu będziesz spłacać?
Policz koszt kredytu ratalnego
Ile zyskasz na lokacie?
Wszystkie   
zobacz ofertę

Pierwszy rachunek

Umowę o świadczenie usług bankowości elektronicznej usług iPKO możesz podpisać w Oddziale PKO Banku Polskiego, prowadzącym Twój rachunek.

W chwili zawarcia umowy otrzymujesz unikalny numer klienta, za pomocą którego będziesz identyfikowany w serwisie internetowym i telefonicznym. Pełnomocnicy do dysponowania rachunkiem nie muszą podpisywać umowy z bankiem w celu otrzymania numeru klienta; wystarczy dyspozycja posiadacza rachunku.

Jeśli posiadasz więcej niż jeden rachunek prowadzony przez PKO Bank Polski, w chwili podpisania umowy wybierasz te, z których chcesz korzystać za pośrednictwem usług iPKO (np. SUPERKONTO wspólne z inną osobą). Wskazujesz również ten, z którego będą pobierane opłaty za usługi iPKO.

Pamiętaj!

W przypadku rachunku wspólnego - jeśli wszyscy posiadacze rachunku wspólnego podpiszą umowę o korzystanie z usług bankowości elektronicznej - będzie pobierana tylko jedna opłata abonamentowa z ich rachunku wspólnego.


Otrzymujesz też kartę kodów jednorazowych służących do potwierdzania operacji na rachunkach podczas korzystania z usług iPKO. Pierwszą kartę kodów aktywujesz jest w oddziale z pomocą pracownika banku.

Podczas wizyty w oddziale możesz ustanowić pełnomocników do rachunków, poziomy dostępu do usług iPKO oraz limity dzienne. Dyspozycje te możesz także złożyć podczas dowolnej wizyty w oddziale PKO Banku Polskiego lub za pośrednictwem doradcy klienta.

Pamiętaj!

Jeśli nie jesteś jeszcze posiadaczem jednego z ww. rachunków PKO Banku Polskiego, zachęcamy Cię do jego założenia już teraz. Usługi iPKO możesz uruchomić od razu w momencie zakładania rachunku.

Kolejne rachunki

Zaciągając kredyt bądź otwierając lokatę w ramach umowy jednego z rachunków w PKO Banku Polskim otrzymujesz dostęp za pośrednictwem usług iPKO do nowych produktów.

Jeśli zdecydujesz się uruchomić dostęp do kolejnego rachunku, który posiadasz w PKO BP udaj się do oddziału i złóż właściwą dyspozycję u pracownika banku.

Pamiętaj!

Jeśli masz już dostęp za pośrednictwem usług iPKO do rachunku z grupy SUPERKONTO, a otwierasz rachunek Biznes Partner, rachunek bieżący dla klientów rynku mieszkaniowego, bądź też rachunek bieżący dla klientów korporacyjnych i również chciałbyś mieć do niego dostęp przez iPKO, musisz podpisać osobną umowę z Bankiem. Ponosisz wtedy również osobną opłatę abonamentową.
Autorzy: HYPERmedia
Kredyty Lokaty Rachunki bankowe Karty Kalkulator walutowy
Copyright © 2000-2021 Elfin Sp. z o.o.
o nas | kontakt | ochrona prywatności | reklama | zastrzeżenia prawne | mapa serwisu
elfin2009